Яким буде оновлений будівельний ринок України

Яким буде оновлений будівельний ринок України

Чиновник зазначив, що зараз в Україні діють програми для допомоги громадянам, що потребують покращення житлових умов. Наприклад, це програма пільгового молодіжного кредитування і програма «Доступне житло».

Проблема у тому, що вони існують на папері, але максимально дієвими та ефективними можуть стати лише за умови належного фінансування. Зараз програми фінансуються за рахунок повернення кредитів, що були оформлені раніше. У Мінрегіоні запевняють, що наразі відомство зайняте модернізацією саме таких програм.

Крім того, Роман Абрамовський підкреслив, що в Україні на сьогодні існує багато будинків, що зводилися без дозволу. Нещодавно запрацював механізм, за допомогою якого люди зможуть зареєструвати за собою нерухоме майно.

Мінрегіон розробив та затвердив наказ, згідно з яким був затверджений Порядок прийняття в експлуатацію і проведення техобстеження садибних житлових будинків, садових та дачних домів, і присадибної нерухомості, що були зведені без дозволу.

Тепер після кількох етапів легалізації — проведення технічної інвентаризації та реєстрації у ДАБІ — українці зможуть отримати право власності на свій будинок.

Ссылка на источник