Жовтневі ціни на продаж квартир у Луцьку

Жовтневі ціни на продаж квартир у Луцьку

Яке житло обирають покупці

Найбільший попит на двокімнатні квартири через оптимальну площу. «Покупці обирають недороге житло без ремонту. Серед інших вимог можна назвати наявність автономного опалення, розташування квартири на серендніх поверхах цегляного будинку», - розповідає ріелтор.

Попит та пропозиції ринку

Квартири у новобудовах

Нерідко покупці інвестують у будівництво нових будинків у Луцьку , проте обирають надійних забудовників. У місті є декілька проблемних будівництв, які не можуть ввести в експлуатацію, тому клієнти довіряють тільки перевіреним компаніям. «Якщо забудовник надійний, то до закінчення будівництва будинку розкуповують усі квартири», - зазначила Катерина Суконник.

Більше про новобудови у Луцьку читайте на форумі .

Житло економ-класу

У Луцьку ціни на однокімнатні квартири економ-класу стартують від $17000. Таку ціну просять за житло на околиці міста. У прицентральних районах та центрі однокімнатна квартира дорожча на $3000 - $6000. Ціни на двокімнатне житло варіюються від $22000 до $29000 залежно від району розташування будинку. Ріелтор зазначила, що квартири у центрі міста менше цікавлять покупців, тому вартість житла менша, ніж у прицентральних раойнах, де більш розвинена інфраструктура та транспортна розв'язка.

Локація

Однокімнатна квартира

Двокімнатна квартира

Трикімнатна квартира

Центр міста

$20000

$22000

$27000

Прицентральні райони

$23000

$29000

$35000

Околиця міста

$17000

$23000

$27000

Житло бізнес-класу

Вартість квартир бізнес-класу залежить від якості ремонту, меблів та техніки, які залишає власник у помешканні. Місцерозташування на ціну не впливає. Таке житло пропонують в центрі та прицентральних районах. Купити квартиру у Луцьку можна мінімум за $45000, за двокімнатне житло просять від $58000, а за трикімнатне — від $70000.

Цінові очікування

Ціни на квартири у Луцьку залежать від курсу долару, тому у разі нестабільної економічної ситуації та валютних коливань, ріелтори прогнозують зниження вартості нерухомості. «Сьогодні важко спогнозувати, яким буде курс долару до кінця року, тому говорити про ціни також складно. Саме тому попит на квартири невеликий — покупці шукають недороге житло, а власники не готові до значного торгу», - зазначила Катерина Суконник.

Ссылка на источник